Borkóstoló London szívében című cikk borítóképe
2026. 06. 24. | Szabó Edit

Június közepén ismét megrendezték Londonban a kelet-közép-európai borászok nagyszabású bemutatóját, a CEE Wine Fairt. A rendezvényen 17 ország, köztük hazánk borászai is bemutatkoztak. 

Immár harmadik alkalommal adtak randevút egymásnak és a potenciális forgalmazóknak Kelet-Közép-Európa jeles borászatai London szívében. A sétálókóstolón 17 ország száznál is több borászata várta az érdeklődőket az asztalok mögött, az elmélyülést pedig négy különböző tematikájú, Master of Wine-ok által vezetett mesterkurzus segítette. A pezsgőket Beth Willard, a térség ikonikus borait, valamint Bosznia-Hercegovinát Caroline Gilby, Georgia borait Sarah Abbott mutatta be.

A programot a Wine Communication, vagyis Caroline Gilby Master of Wine és Toronyi Zsuzsa marketingszakember szervezte, az előzetes regisztráció szerint több mint 350 sommelier, kereskedő és borászati képviselő kereste legújabb kedvenceit ezen a napon. Mint Caroline Gilbytől megtudtuk, még az Egyesült Államokból is érkeztek érdeklődők, ugyanis ez a borvásár kínálja a legszélesebb merítést a téreség boraiból a brit fővárosban.

A részt vevő országok közül Szlovénia, Horvátország, Moldávia és Magyarország küldöttsége volt a legnépesebb, Tokajból a Carpinus és a Sauska, Szekszárdról a Tüske, a Szeleshát és az Eszterbauer, Pannonhalmáról a TÓTHBORBIRTOK, Villányból A. GERE és a Vylyan, Somlóról a Kancellár, Badacsonyból a Gilvesy Borászat állított ki, és képviselője útján jelen volt még a tokaji Füleky és a Dobogó Pincészet.

A kóstolófüzet pontosan listázta a kínált borokat, így minden érdeklődő könnyen eldönthette, hogy mit szeretne megkóstolni. A vendégek között több ismert arc is feltűnt. Ott volt például a borvilág nagyasszonya, Jancis Robinson, és a népszerű televíziós műsorvezető, a hazánk egyedi borait igen kedvelő Oz Clarke is. 

A magyar résztvevők szerint ígéretes és fontos volt a találkozó. Többen tanúsítottak komoly érdeklődést, a borok tetszettek, a kapcsolatfelvétel megtörtént, ám ezek után kell a türelem, mert néha évek telnek el, mire az üzlet létrejön. Szabó Hajnalka, a Füleky Pincészet birtokigazgatója szerint az Egyesült Királyság a tokaji borok legfontosabb piaca, ezért elengedhetetlen, hogy legalább évente egyszer megjelenjen itt egy pincészet, ha el szeretné adni a borait. Nekik ugyan szerencséjük volt, mert már az első londoni kiállításuk során találtak maguknak importőrt, de ez ritkán fordul elő. 

Ha valaki komolyan meg szeretné vetni a lábát a nemzetközi borpiacon, hosszú, kitartó munkára készüljön, és jobb, ha előre tudja: nem lesz olcsó. A befektetett pénz azonban biztosan megtérül, amint egy viszonteladó beleszeret a borainkba, és létrejön az üzlet. Érdemes tehát minden potenciális érdeklődővel szoros kapcsolatot ápolni, a rendezvény után e-mailben is felvenni velük a kapcsolatot, információkat, borokat küldeni, és minden lehetőséget megragadni a következő találkozásra. Toronyi Zsuzsa, a rendezvény egyik szervezője elmondta, hogy a folyamatos munka és az állandó jelenlét meghozza a gyümölcsét. Adatai szerint a 2024-ben a CEE Wine Fairen kiállító borászatok 20%-a rendelkezett angliai disztribútorral, 2026-ra viszont már 54%-uk tartozott valamelyik nemzetközi értékesítő céghez.

A Wine Communication őszre tervezi a következő nagyszabású boros eseményét a brit fővárosban. Reméljük, hogy akkor még a mostaninál is több magyar borászat képviselőivel találkozhatunk a pultok mögött, hiszen a borainknak igenis van helye a nemzetközi kereskedelemben.

A Borsmenta magazint Szabó Edit tudósította a helyszínről. 

Fotó:
Wine Communication
Szabó Edit

Iszunk
Ez a rendezvény már hivatkozási alap című cikk borítóképe

Ez a rendezvény már hivatkozási alap

2024. 04. 12. | Szabó Edit
Hatodik alkalommal adtak egymásnak randevút a magyarországi furmintok készítői és a brit borszakma legjelesebb képviselői. Az idei Furmint February rendezvényen 29 hazai pincészet borait kóstolhatta a szakmai közönség…
Iszunk
Mesterkurzus Londonban, Caroline Gilbyvel című cikk borítóképe

Mesterkurzus Londonban, Caroline Gilbyvel

2024. 03. 13. | Vargha Márk
Az idei, immár a 6. londoni Furmint Februáron nagy érdeklődés kísérte Caroline Gilby tíztételes mesterkurzusát. A közönség soraiban Vargha Márk kollégánk is helyet foglalt. Íme a beszámoló!
Iszunk
Kékfrankosaink sikere Londonban című cikk borítóképe

Kékfrankosaink sikere Londonban

2022. 10. 15. | Németh Ágnes
Másodszor szervezte meg a Wines of Hungary UK a Blue of the Danube kóstolót Londonban. A brit főváros szakmai közönsége 8 ország, köztük 20 magyar pincészet borait kóstolhatta. A helyszínről Németh Ágnes tudósította a Borsmentát.
Iszunk
Furmint February 4.0 Londonban! című cikk borítóképe

Furmint February 4.0 Londonban!

2022. 03. 03. | Vargha Márk
A Wines of Hungary UK immár negyedik alkalommal rendezett Furmint Februárt Londonban. A rendezvényről Vargha Márk tudósította a Borsmentát…
Beszélgetünk
Ne féljenek az aszútól, nyissák ki bátran! című cikk borítóképe

Ne féljenek az aszútól, nyissák ki bátran!

2021. 10. 30. | Szabó Edit
Beszélgetés Toronyi Zsuzsával
Minden tekintetben egyedülálló rendezvényen mutatkoztak be a tokaji borkülönlegességek a londoni Trivet étteremben. A programról a szervezőt, a Wines of Hungary UK ügyvezetőjét, Toronyi Zsuzsát kérdeztük…
Iszunk
Nem is lehettünk volna jobb helyen! című cikk borítóképe

Nem is lehettünk volna jobb helyen!

2020. 02. 07. | Szabó Edit
Furmint February, 2. rész
Ilyen volt a londoni Furmint February 2020 a kiállítók szemével…